Çözümlerimiz

Kent Güvenlik Kontrol Merkezi

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri; daha çok kameralı Şehir izleme Sistemleri başta olmak üzere görüntü kayıtlarının tutulması ve potansiyel alanların izlenmesi olarak algılanıyor. Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) olarak ta anılan sistemler, Emniyet Genel Müdürlüğü araçları için tasarlanmış iletişim altyapısı olarak GPRS teknolojisini kullanan, yazılım ve mobil donanım birimlerinden oluşan, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Bilgi Yönetim Sistemlerinin (GIS / MIS) de entegrasyonudur .Genel olarak görüntüleme, kayıt, depolama, izleme gibi fonksiyonlar akıllı yazılımlarla desteklenip ihlallerin de anlık bilgilendirilmesine olanak sağlamaktadır.

Bölge görüntüleme sistemi, halkın ve trafiğin yoğun olarak bulunduğu ve geçiş güzergahı olarak bilinen yerlere konulan kameralar ile bu kameralardan alınan görüntülerin merkeze sürekli olarak aktarılıp kaydedilmesinden oluşmaktadır. Toplumsal olayların oldukça yoğun olarak görüldüğü bölgelerde, olayların en kısa sürede haber alınmasında, olayın büyüklüğünün belirlenmesinde ve gelişmelerin canlı olarak izlenmesinde olayın büyüklüğüne göre hareket edilmesinde önemli yararlar sağlayacak bir sistemdir.

Plaka tanıma sistemleri, Hız ihlal ve Kırmızı Işık İhlal Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ile entegre olarak çalıştırılan yapılar her geçen yıl kendilerini yenilemektedir. Kurulum ve işletimini yaptığımız sistemlerin güncellemeleri ve yeni sistemlerin adaptasyonu konusunda hızlı mesafe kaydediyoruz

Bize Yazın

Hizmetimiz ile ilgili bize sormak istediğiniz herşey için iletişime geçebilirsiniz.