Hizmetlerimiz

iletişim

  • Adres Mustafa Kemal Mahallesi 3004 Cadde No:54-1 ATAŞEHİR - İSTANBUL
  • Telefon+90 216 472 00 70
    +90 216 256 67 89
  • Faks
  • emailinfo@janusbilisim.com

Hakkımızda

Günümüzde yeni ekonomik düzenle birlikte artan rekabet koşulları altında verimli olabilmek için kurumlar artık Bilişim Teknolojilerini daha yakından takip etmek ve işlerine dahil etmek zorundalar. Janus olarak bu ihtiyaçları en yakından takip ederek dünya lideri iş ortaklarımız ile birlikte farklı, uzman, çözüm odaklı ve dinamik bakış açımızla müşterilerimize katma değerli çözümler sunmakta, iş çözümlerimizi müşteri beklentileri ve sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli geliştirmekteyiz.

Dünyadaki en yeni teknolojileri takip edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe, çözüm ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize özel anahtar teslimi çözümler üretiyoruz.

Entegre Akıl felsefesiyle yola çıkarak kurumsal BT çözümlerinde, yaptığı işleri en iyi yapmak, konusunda en önde olmayı hedefleyen vizyonla kaliteli insan kaynağı ve çalışan memnuniyeti ile çalışarak müşteri memnuniyeti ve sadakati yaratmayı hedefliyoruz.

Projelendirme aşamasından destek hizmetlerimize sürekli sizlerle birlikte olan, çözümlerimiz ile süreçlerinizi mükemmelleştiren, sizlere rekabet avantajı sağlayan, verimliliğinizi attıran ve en önemlisi yaşam boyu iş ortağınız olmak hedefi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bize Yazın

Hizmetimiz ile ilgili bize sormak istediğiniz herşey için iletişime geçebilirsiniz.